top of page

Neden DeLaval VMS V300 ?


DeLaval 'in piyasaya yeni çıkan robotu neden tercih edebiliceğinizi sizlere anlatmak istiyoruz. DeLaval VMS V300 otomatik sağım robotu alanında gerçekten büyük fark yaratmışdır. Dünyada çoğu ülkede çok büyük talep görmekte ve kullanılmaktadır. VMS V300 süt hayvancılığını daha kişisel, daha doğru, daha kazançlı hale getirir.Peki nedir yeni DeLaval VMS V300 ü bukadar farklı kılan? Bunları sizlerle paylaşmak istiyorum.


- En önemli özelliklerinden biri günde 3500 Kilogram'dan fazla süt sağım yapabilmesidir.

- %10 Daha yüksek kapasite

- %99,8 başlı takma oranı

- %99 Memebaşı spreyleme isabet oranı

- Daha az çalışma saati

- %50'ye kadar daha hızlı başlık takma zamanı

- Önceden belirlenmiş servis maliyetleri

- Gerçek memebaşı sağımıDeLaval VMS V300 içinde;


DeLaval Delpro: En gelişmiş sağım sistemimiz için en gelişmiş çiftlik yönetimi yazılımı gereklidir. Her Delaval çözümünün merkezinde çiftlik yönetim sistemimiz DelPro vardır.


VMS V300'ün ve diğer sensörlerin topladığı tüm verileri daha iyi, daha hızlı, daha dorğu kararlar almanız için kullanışlı, kolay anlaşılır bilgilere dönüştürür. Neka


DeLaval DelPro ile yönetim çok kolay

DeLaval InControl: Nerede olursanız olsun sisteminize bağlı kalmanızı sağlayan kusursuz bir kullanıcı deneyimi.


Bu sistem sadece kontrol etmeniz ve izlemenizi sağlamaz; daha iyi kararlar almanıza yardımcı olarak basit görsel raporlar, analizler ve bilgiler sağlayacaktır. Bir ineğin performansını getşrebileceğiniz, iş üretimi istatistiklerini görebileceğiniz veya sisteminizin ayarlarını değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Hepsinden iyisi, istediğiniz her yerde bu işlevselliği size sunar.

DeLaval PureFlow: Tamamen ayrı bir kadeh en üst düzey memebaşı hazırlığı sağlar.


Herşey hazırlık ile başlar. DeLaval PureFlow sadece memeyi temizlemekle kalmaz, onları hazırlar. Hareket halindeyken görmenizi sağlayan özel şeffaf kadeh kullanarak, her memebaşı ayrı ayrı temizlenir ve süt salgılamayı ve üretkenliği iyileştirmek için uyarılır.

Buna, ayrı bir hat üzerinden bir atık kabına atılan ön sağım sütünün ayrılmasını ve gelişmiş temizlik için sıvı özel hijyen ürünümüzün eklenmesi de dahil olmak üzere tamamen ayarlanabilir ayarları eklendiğinizde en üst düzey hazırlığa sahip olursunuz. Sağım tamamlandığında, DeLaval PureFlow kadehi, VMS V300 tarafından otpmatik olarak gerçekleştirilen kapsamlı temizlik rutininin bir parçası olaraka tamamen yıkanır ve temizlenir.DeLaval InSight: En gelişmiş kamera ve yazılım kombinasyunumuz en hızlı, en düzgün çalışmayı sağlar.


Çalışmakta olan bir DeLaval VMS V300'ü gözlemlediğinizde, sizi hemen etkileyen iki şey vardır. İneklerin ne kadar sakin olduğu ve robotik kolların tekrarlayan temizlik, hazırlık, işlem, başlık takma ve spreylemeyi nekadar yumuşak ve pürüzsüz bir şekilde yürüttüğüdür.


Gördüğünüz şey, şimdiye kadar yarattığımızdan daha nazik, daha hızlı ve daha doğru bir koldur. Takma, hazırlama, sağım, memebaşı spreyleme ve temizlik işlemlerini çok daha hızlı, daha hassas, daha verimli hale getiren bir kol. Ancak, bu performans geliştirmelerine neden olan, sağım ortamında görülen en gelişmiş kamera, donanım ve yazılımın etkileşimidir.

DeLaval Danışma: İhtiyacınız olduğu yerde yardım alarak devam etmek istediğiniz şekilde başlayın.


Gönüllü sağım sistemine geçmek , birçok çiftçi için, süt çiftçlerinin bugün karşı karşıya olduğu tüketici baskılarını da karşılayacak şekilde daha fazla sütü, daha verimli, daha güvenli ve daha sürdürebilir bir şekilde üretmenin mükemmel bir yoludur. Asıl işimiz VMS V300 ü kullanmaya başladıktan sonra başlıyor. Size danışmanlık hizmetimizi en iyi şekilde sağlıyoruz.
DeLaval InService: Servis hakkında düşünceleriniz bir daha asla aynı olmayacaktır.


Üzerinde anlaşılmış bir fiyatla bir InService Herşey Dahil anlaşması yürürlükte olduğunda, planlı hizmetten rutin bakıma, deterjanlardan, meme lastiklerine, vakum ayarlarından yağlama maddelerine, temizlikten, tavsiyeye ve bunların arasındaki her şey dahil olmak üzere sisteminizin bütün parçalarının daha kaliteli süt sağlamak için uyum içinde çalışıyor olduğundan emin olabilirsiniz.


  • Servis ve bakım dahil

  • Sarf malzeme dahil

  • Performans dahil

  • Süt Kalitesi dahil

  • Kesinlik dahil

  • Sonuçlar dahil


Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


www.mutluciftlikler.com - info@mutluciftlikler.com

255 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page