Son Fırsat!!! En çok talep gören ürünümüz Yem İtme Robotumuz DeLaval OptiDuo' da son fırsat...

DeLaval Trakya olarak size 87.950 TL' den başlayan fiyatlar ile DeLaval OptiDuo...


DeLaval'in yeni çıkarmış olduğu Optiduo yem itme robotunun çiftliğinize faydaları düşündüğünüzden çok daha fazladır. Optiduo iş verimliliğinizi iyileştirmek için bunun iki katını yapar. Öncelikle yemi karıştırarak inekler için daha iştah açıcı olmasını sağlar ve yemin yerini değiştirerek sıkışmasını önler. Bu daha fazla tüketim ve dolayısıyla daha fazla süt veya et hayvancılığı için et anlamına gelir.


Daha Fazla Süt

DeLaval OptiDuo yemi yemleme tablasına götürmeden önce karıştırır. İkiz-spiralli döner helezonların benzersiz hareketi, mevcut herhangi bir boşluğu doldurarak ve kaba yem liflerinin bütün olarak kalmasını sağlayarak yemin nazik bir şekilde yemleme tablasına yerleştirildiğini garanti eder. Bu şekilde yem inekler için daha iştah açıcı hale gelir.

İnekler yemleme tablasını daha sık ziyaret ederler ve enerji alımı artar.

Düşük seviyedeki inekler boş yerlere itilmezler.

Daha iyi inek trafiği

Yemleme tablasında daha az rekabet ve stres vardır.

Daha fazla süt

Ayrıca, OptiDuo' ya konsantre yem dağıtıcısı ekleyebime seçebeği ile son geçişi bile en az ilki kadar iştah açıcı hale getirerek inekleri tekrar yemleme tablasına geri getirebilirsiniz.


Daha Az Zaman


Düzenli besleme, enerji alımını arttırır, VMS'e daha fazla ziyareti ve sonuçta daha yüksek süt verimini teşvik eder.

Daha Temiz bir yem tablası

Zamanınızı çiftliğinizde fark yaratacak işler için kullanabilirsiniz.


Daha Az Fire


OptiDu, iki kat fazla çalıştığı için, yeri değiştirildikçe yem yeniden karıştırılır. Sonuçta ineğin ayırdğı, daha önce reddedilen yem sadece ineğin önüne geri itilmekle kalmadığından, karıştırılan yen daha az yem seçmeye yol açar. Bu, alt seviyedeki ineklerde daha az rekabet ve baskı olmasının yanı sıra, yem israfının azaltılması ve arta kalan yem atıklarının kaldırılması için daha az zaman harcaması anlamına gelir. Bu ' ittir - ayıkla - reddet ' döngüsünü ortadan kaldırarak, OptiDuo tüketimi arttırır ve atık miktarını ortadan kaldırmak için daha az zaman harcanır.


info@mutluciftlikler.com - www.mutluciftlikler.com

46 görüntüleme