top of page

Hakkımızda

Şirketimiz 2007 yılından itibaren tarım sektöründe yer almaktadır. İlk Büyükbaş hayvan çiftliğini Tekirdağ’da 450 Büyükbaş hayvan kapasitesiyle faaliyete başlamıştır. Şirketimiz yeni çiftlik yatırımlarıyla Kırklareli bölgesinde faaliyetine devam etmektedir. Tarım sektöründeki teknolojiye ve bilime inancından dolayı ülkemizde ilk olarak otomatik sağım sistemi yatırımını gerçekleştiren çiftliklerin başında gelmektedir. Elde ettiği bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde danışmanlık ve mimari hizmetler vermektedir. 2018 yılı itibariyle DeLaval firmasıyla beraber ortaklığa adım atmıştır. 

 

DeLaval süt endüstrisi için süt sağım makinaları, otomatik süt sağım sistemleri ve çözümleri konusunda dünya lideridir ve sürdürülebilir gıda üretimini mümkün kılarak süt kalitesi ve hayvan sağlığını garanti eder. 

  NEDEN BİZ

 

Şirketimiz sahip olduğu mimari, hayvan refahı bilgilerini ve tecrübesini yatırım yapacak olan çiftliklere aktarmayı hedeflemektedir. Bizim için önemli olan çiftliklerin doğru yatırım yapmalarını, karlılığa ulaşmalarını ve hayvan refahına sahip olmalarını sağlamaktır. Tarım sektöründe yeni yatırım yapmayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Sizin karşılaşabiliceğiniz zorlukları çok iyi biliyoruz ve bu bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Kısacası, hem çiftlik sahiplerinin hem de hayvanların mutluluğunu hedefliyoruz. 

 

   VİZYONUMUZ

Vizyonumuz sürdürülebilir gıda üretimi yapmaktır. Gıda üretimini, kârlılığını, insan ve hayvanların refahını iyileştirirken, müşterilerimizi çevresel ayak izlerini azaltma konusunda destekliyoruz.         

 

                       MİSYONUMUZ

  • En iyi sonuçlar için müşterilerle birlikte çalışıp onların doğru hayvancılık yapmalarını sağlamak.

  • Müşterilerimizin karlılığını arttırmak için mimari ve teknolojik çözümler sağlıyoruz.

  • Çalıştığımız heryerde biz öncülük ediyoruz. 

bottom of page