top of page

Otomatik Sağım Sistemleri 

VMS v300 & AMR

VMS V300 Otomatik Süt Sağım Sistemi

Delaval VMS V300 Süt Sağım Robotu.png

DeLaval VMS V300 isteğe bağlı kişiselleştirilebilme özelliği

İNEKLERİNİZİ EN UYGUN ŞEKİLDE YEMLEYİN

​​

 • %100 Paslanmaz Çelik Durak

 • Hidrolik Robot Kol

 • DeLaval Optimat entegrasyonu için hazır

Ağır işe dayanıklı paslanmaz çelik durak, dizayn ve mühendislik arasındaki mükemmel uyumu sunar. Robot kol, kapılar ve robot iskeleti, istasyona benzersiz, ödüllü görüntüsünü kazandırmak ve kolay temizlik için elektropolisajlanmıştır. İstasyonun geri kalanı fırçalanmış veya boyanmış paslanmaz çeliktir. Robot kol, Ortam koşulları ne olursa olsun tutarlı performansın yanı sıra güç ve güvenilirlik sağlar. Hidrolik mekanizma sadece 3 veya 4 saat çalışır. Bu sebeple, kompresörün devamlı çalışması ile kıyaslandığında enerji tüketimi çok azdır.

Screen Shot 2018-11-02 at 10.40.26.png

VMS ™ ile her şey etrafınızda dönüyor

Mevcut iki modeli ile DeLaval VMS Serisi, gönüllü sağım sistemini yaratma seçenekleri sunar: bu, çiftliğin gereksinimlerinize ve hedeflerinize en uygun olanıdır. Hem VMS V300 hem de VMS V310, ineklerinizin tam potansiyellerine sağılmalarını sağlayan temel işlevselliğe sahiptir.

VMS serisi özellikleri:

InControl ™ - Nerede olursanız olun sisteminize bağlı kalmanızı sağlayan kesintisiz kullanıcı deneyimi.

 

InSight ™ - En gelişmiş kamera ve yazılım kombinasyonu en hızlı ve en nazik sağımı sağlar.

 

PureFlow ™ - Kendi kadehi ile yapılan doğru sağım hazırlığı.

 

DelPro ™ Sürü Yönetimi - Tüm önemli tarım kararlarını vermenize yardımcı olmak için verileri izleyen, kaydeden ve analiz eden eksiksiz bir süt çiftliği yönetim sistemi 

SÜT KALİTESİNİ VE HAYVAN SAĞLIĞINI GELİŞTİRİN

 • Gerçek meme başı sağımı

 • Dahili yıkama sistemi

 • Meme başı hazırlama sistemi

Sağımdan önce kirleri temizlemek ve yumuşak ve esnek olmaları için meme başları temizlenirken aynı zamanda hızlı süt salma teşvik edilir. DeLaval VMS'de inek dostu, doğru başlık çıkarma için ICAR onaylı meme başı başına işlem yapan süt ölçümü vardır. Meme başı yıkama kadehi ve sağım kadehlerinin içi ve dışı bakteri transferi riskini en aza indirmek için her bir inekten sonra durulanır. Sağım sona erdiğinde meme başlarına DeLaval VMS onaylı bir meme başı dezenfektanı uygulanır. Muntazam meme başı kaplaması meme başlarını ve memeyi bakterilere karşı korur.

1. Başlık

Screen Shot 2021-01-23 at 14.13.46.png
DeLaval VMS V300 Robotic Milker.jpg

DeLaval Rotary Sağım Sistemi AMR

DeLaval Rotary AMR

DeLaval Otomatik Rotary Sağım - AMR, rotary teknolojinin en son ürünüdür. Göreve göre özel olarak hidrolik robot olması her gün 1.600 tam otomatik süt sağım yapmanızı sağlar. DeLaval AMR, Çiftlik yönetimi ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır.

 • İşgücü tasarrufu

 • Gerçek memebaşı sağımı 

 • 5 adet göreve özel robot

 • Gelişmiş memebaşı sağlığı 

 • Minimum sağım masrafı

AMR.jpg

GERÇEK MEMEBAŞI SAĞIMI

Süt sağımını mümkün olan en etkili ve sağlıklı şekilde maksimuma çıkarmak istiyorsanız, gerçek memebaşı sağımı şarttır. Her memebaşı tam olarak sağılık ve bireysel kadeh çıkarma fazla sağım yapılmasını önler. Bu memebaşı uçları için iyidir ve her süt sağımında maksimum süt verimi elde edilmesini garanti eder. Her memebaşından alınan süt, akış hızı, süt verimi, kan iletkenlik seviyeleri açısından izlenir ve analiz edilir.

5 ADET GÖREVE ÖZEL ROBOT

 • Robot 1-2: Temizleme ve ön sağım.

 • Robot 3-4: Kadeh Takma 

 • Robot 5: Memebaşı Spreyleme

Beş adet göreve özel robotla, inekler arasında - kadehler ve süt hatları aracılığıyla - çapraz bulaşma riskinin minimum düzeyde tutulduğudan emin oluruz. Özel robotlarla her sağım görevi en iyi şekilde yapılır.

AMRR.jpg
bottom of page